Inapoi L-a Fox Kids
Bună ziua și bine ați venit pe fox-kids 4rumer românia, rugând să nu vedeți greșeala din banner/header/logo cu „the welcome”, am vrea să vă înștințăm că ne-am schimbat locația.
http://starrpg.net78.net .
Inapoi L-a Fox Kids
Bună ziua și bine ați venit pe fox-kids 4rumer românia, rugând să nu vedeți greșeala din banner/header/logo cu „the welcome”, am vrea să vă înștințăm că ne-am schimbat locația.
http://starrpg.net78.net .
Inapoi L-a Fox Kids
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inapoi L-a Fox Kids

Inapoi L-a Fox Kids Oricine poate intra in campanie aici or sa fie voturi si altele pentru a rebaga Fox Kids inapoi deci cine e?:)
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Sondaj
Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:14 pm Scris de oanasialex

» Castigi bani daca esti serios si respecti regulamentul!!!!!
Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 6:34 pm Scris de cchebac

» Inapoi la Fox Kids
Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 3:35 pm Scris de raulthefuture

» am o nelamurire
Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:01 am Scris de XxXEmiliXxX

» Chatu forumului
Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 6:51 pm Scris de XxXEmiliXxX

Parteneri
forum gratuit
Anime
Forum
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Top postatori
XxXEmiliXxX
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
raulthefuture
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
.:DarkySakura:.
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
.::CrisuU::.
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
focskids
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
Crisu
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
Trixy
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
Rose
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
oanasialex
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 
lexus2
Inapoi la Fox Kids Vote_lcapInapoi la Fox Kids Voting_barInapoi la Fox Kids Vote_rcap 

 

 Inapoi la Fox Kids

In jos 
AutorMesaj
raulthefuture
Moderator
Moderator
raulthefuture


masculin Leu Sobolan
Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Pamant

Inapoi la Fox Kids Empty
MesajSubiect: Inapoi la Fox Kids   Inapoi la Fox Kids Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 3:35 pm

Ma adresez aici tuturor membrilor forumului dar si altor persoane care ar dori sa fie membri(pt. ca stiu ca aceasta sectiune poate fi vazuta de oricine) .
V-as ruga pe toti atat mebri noi cat si cei vechi sa fiti mai activi pt. ca atunci cand useri noi se logheaza pe site sa fie tentati sa raspunda la topicurilre importante nu doar la jocuri pt. ca astfel nu mai facem nik .
S-au primit diverse mesaje precum : cand se baga Fox Kids-ul la loc sau am trimis email la Jetix si nici un raspuns . Va asigur eu ca nimeni nu o sa se oboseasca sa raspunda pt. 60 de insi care nici macar nu mai sunt activi pe forumul respectiv.
Asadar rog toti useri inregistrati sau neinregistrat isa fie Activi pt. ca doar asa o sa puteti sa revedeti Fox Kids-ul inapoi la T.V.

Multumesc,
Raulthefuture .


Topic Inchis
Sus In jos
 
Inapoi la Fox Kids
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o nelamurire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inapoi L-a Fox Kids :: Administratie :: Chat si Sondaje-
Mergi direct la: